Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
pipelin

Буџет Лаптоп за Office работа

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Потребен ми е лаптоп кој ќе го поклонам на постаро лице за да може нормално да ја врши својата работа (наставник).
За спецификации битно е да може нормално да се отвори прелистувач за најава во е-дневник и секако да можам да му инсталирам офис доколку е потребно нешто да се пише (тест или слично).

Доколку имате некаков лаптоп кој ви се врти низ дома а притоа сакате да се ослободите, ве молам да ми пишете.
Поради тоа што ова сакам да го решам побрзо, можно е огласов пократко да биде активен.

Thanks!

Информации

Автор
pipelin
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
138

Повеќе огласи од pipelin

На врв Дно