Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Буџет гејминг: B450/3200G/16GB/RX580 8GB/250GB+1TB HDD

Статус
Овој оглас е заклучен.
Датум Цена Промена (во %)
23 септември 2023 во 00:47 21.000 ден. 4
1 октомври 2023 во 08:25 20.000 ден. 4
11 октомври 2023 во 12:37 19.500 ден. 2
14 октомври 2023 во 20:46 19.000 ден. 2
19 октомври 2023 во 09:59 18.500 ден. 2
1 ноември 2023 во 22:57 18.000 ден. 2
15 ноември 2023 во 09:13 17.000 ден. 5
На врв Дно