Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Буџет гејминг: B450/3200G/16GB/RX580 8GB/250GB+1TB HDD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
17.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Одлично сочуван, без никакби проблеми. Без гаранција, со инсталиран Win11 Pro.

MB: Gigabyte B450M S2H
RAM: Kingston 2x8GB 3200MHz RGB
CPU: Ryzen 3 3200G
GPU: XFX RX580 8GB
Cooler: Deepcool Gammax GTE RGB
Case: Riotoro CR500 (120mm fan)
SSD: Samsung 970 Evo Plus 250GB (22TB)
HDD: WesternDigital 1TB Blue
PSU: CM Elite 600W v3

Без замени.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
590

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно