Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Буџет Гејминг: A320 + R5 2400G + 16GB + RX560 4GB + 240GB + 1TB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
17.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Спецификации:

Asus Prime A320M K
Ryzen 5 2400G + Stock кулер
2x8GB RAM
MasterWatt Lite 500W
Kingston A400 240GB
Western Digital 1TB Blue EZEX
Asus RX 560 4GBНекои делови имаат преостанато гаранција, но ке пишам накнадно да ја најдам.
Компјутерот е користен за офис и Warzone. Го добиваате со инсталиран Windows 10 Pro, исчистен комплет и сменета паста.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
446

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно