Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Budget Gaming PC: H110, i5-7400, 16GB DDR4, RX5500XT 8GB, 1TB SSD

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
18.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Пордавам повеќе нискобуџетни гејминг конфигурациии составени од нови и половни делови:

MB: Asus H110M-R
CPU: Intel Core i5 7400
RAM: Kingston 16GB (2x8GB) DDR4
VGA: Asus ROG RX5500XT Strix Gaming 8GB OC
SSD: Gigabyte 1TB SATA - ново
Case: Raidmax X921 Meshian - ново
PSU: Raidmax ATX - ново
Case fans: 4x Raidmax 120mm static RGB - нови

Гаранција на цела конфигурација 3 месеци
Цена, фиксна: 18000 денари

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
126

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно