Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Budget Gaming конфигурација I6 4690K, Z87, 16gb Kingston Savege, RX 580 8gb

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
13.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Баџет Гејминг конфигурација со следниве компоненти:

CPU - I5 4690K
Motherboard - Gigabyte Z87
GPU - Asus Dual RX 580 8gb
RAM - 2x8gb Kingston Savage DDR3 2400 cl11
SSD - Samsung 840 Pro 120gb
HDD - Toshiba 1TB
PSU - Coolermaster GX 750 80+ Bronze
Case Power Box

Цена: 13000ден
Може испорака по карго на ваш трошок
Контакт ПП или Вибер 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
98

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно