Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Бои за Brother LC525XL,LC529XL

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.050 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Нови неотпакувани, компатибилни со DCP J100, J105, MFC 200.

Една црна, останатите по 2 парчиња.

170 денари боја, комплет за 1050 денари.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
346

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно