Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Bluetooth слушалки JBL TUNE 510BT White

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.800 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам многу малку користени (севкупно помалку од 70 часа) Bluetooth слушалки JBL TUNE 510BT White, без знаци на користење.


Цена, фиксна: 1800 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
472

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно