Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
shifty

Купено Bios Chip 25u12873F

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам биос чип 25u12873F доколку имате или знаете да има пишете ми.

Однапред Ви благодарам (знам дека во Loging и Алфа нема).

Секоја информација е добредојдена.

Информации

Автор
shifty
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
250

Повеќе огласи од shifty

На врв Дно