Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
CloudConnected

Безжични слушалки JBL

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://mm.jbl.com/over-ear-headphones/JBL+TUNE500BT.html
Продавам безжични/блутут слушалки JBL Tune 500 BT - црни. Слушалките се купени во Мај 2021 во Нептун. Користени се краток период и се во одлична состојба. Гаранцијата од 12 месеци е истечена. Локација - Скопје. Не праќам по карго.
Цена фиксна: 2000 МКД.

Информации

Автор
CloudConnected
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
424

Повеќе огласи од CloudConnected

На врв Дно