Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено BeQuiet Pure Wings 2 140mm, нови

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.700 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам 3 венилатори од насловот. Дојдоа со куќиштето, некористени без гаранција.
Точен модел: BQ PUW2-14025-LS-9.

Цена за комплет: 1,700 денари, за еден 600 денари.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
223

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно