Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vlad944

BeQuiet Pure Power 11 CM 700W BN299

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.600 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам напојување извадено од конфигурациа која напојуваше Ryzen 5 5600X + RTX 3070Ti.
Доаѓа со сите фабрични кабли и 2х8 пинаки плетени кабли за графичка кои ги зедов дополнително од Нексио кои ме коштаа дополнително 700 денари.

Напојувањето е зачувано без проблеми.
На сликата каде што се гледа кулерот може да заприметите гребаници,тие се направени при поставување во куќишта.
Такви се овие напојувања лесно се гребат.

Информации

Автор
Vlad944
Поднесена
Последна промена
Прегледи
129

Повеќе огласи од Vlad944

На врв Дно