Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Вајкинг

BeQuiet Dark Rock TF

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Купен од член на форумов пред 1 месец. Го продавам бидејќи му се намерачив на Noctua NH-D15.
Цитирам
Кулерот е во беспрекорна состојба, доаѓа во кутија со сите додадоци и потребни елементи за монтажа.

2000 денари

#извинување до членовите за претходно направена грешка (беше огласен како TF2) .

Информации

Автор
Вајкинг
Поднесена
Последна промена
Прегледи
2027

Повеќе огласи од Вајкинг

На врв Дно