Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
N

BenQ Zowie XL2566K

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
29.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://zowie.benq.com/en-us/monitor/xl2566k.html
Се продава монитор BenQ Zowie XL2566K, 360 херци TN панел. Купен од Анхоч во 2023та, мислам дека има уште околу 2 години гаранции. Мониторот нема никакви оштетувања, ниту има некаква гребнатинка. Со мониторот доаѓаат сите додатоци како и оригиналната кутија. Се продава строго ради надградба.

Цена 28500 мкд.

Контакт 075/405-699 Вибер или Whatsapp.

Информации

Автор
naumovski-andrej
Поднесена
Последна промена
Прегледи
140

Повеќе огласи од naumovski-andrej

На врв Дно