Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
UnderMyRules

BenQ Zowie 24" XL2411 144hz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава гејмерски монитор Monitor BenQ 24" XL2411 144hz во бекспрекорна состојба, со него доага i DVI-Dual link кабел(за 144hz) и кабел за напојување. За испорака на 144hz ви е потребен DVI порт на графичката. Можна е и замена со понов монитор 144hz/240hz.

Информации

Автор
UnderMyRules
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
262

Повеќе огласи од UnderMyRules

На врв Дно