Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
P

Benq 2411 144hz 1ms

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.500 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.displayspecifications.com/en/model/2afe6bc
Купен од Анхоч 2017 почеток користен 4 години и последни 7-8 месеци седи како резервен монитор. Без никаква гребнатинка или оштетување.

Информации

Автор
pavlestyle
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
627

Повеќе огласи од pavlestyle

На врв Дно