Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

be quiet! LIGHT WINGS 140mm PWM 1500 rpm

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.bequiet.com/en/casefans/3455
Продавам три парчиња Light Wings 140mm, купени ноември од Нексио. Без никакви забелешки. Се продаваат само комплет.

Информации

Автор
m4rk0
Поднесена
Последна промена
Прегледи
111

Повеќе огласи од m4rk0

На врв Дно