Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
P

be quiet! Dark Rock TF 2

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Би ве замолил за проценка на кулеров, кулерот е нов неотпакуван но е без гаранција.

Информации

Автор
pavlestyle
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
521

Повеќе огласи од pavlestyle

На врв Дно