Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Barracuda Seagate HDD 1TB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Дечки една проценка ако може за хард дисков пред да оди на продажба, изваден е од конфигурација што се користеше , касно ми текна да проверам колку GB има запишано само знам дека супер си работи.

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
251

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно