Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Купено Барам на услуга и купувам DDR4 Sodimm 4 или 8GB 2666, читај оглас

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам DDR4 Sodimm 4 или 8GB 2666 еден стик. Ми треба за синолоџи, така да би било супер ако некој што продава би ми услужил да пробам дали ќе го прифати синолоџито, бидејќи не работи со сите стикови.
Фала однапред.

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
279

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно