Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gamer-eddie

Купено Барам 6GB верзии од HD 7970 / R9 280X

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Здраво до сите ,
како што пишува во насловот ги барам за лична колекција/тест
Ако може да ме упатите и на странски сајтови за продажба на технологија би ви бил благодарен
Koнтакт на 071 21 21 25 , Viber или овде
Фала однапред :)

Информации

Автор
gamer-eddie
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
245

Повеќе огласи од gamer-eddie

На врв Дно