Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

B450 Steel Legend + Ryzen 5 5500

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Плочата нема гаранција и нема задно лимче а процесорот е скоро нов 3 месеци користен, купен од нексио сеуште под гаранција

значи плоча+процесор+ амд кулер стандард

цена: 7000 мкд

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
81

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно