Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од zipi123

 • Заклучена
 • Истечен
Купувам најбејсик LGA1150 H81 плоча, 8гб рам и кукиште било какво црно!
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  280
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам sony playstation 4 slim Само Скопје,понуди во инбокс
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  205
  • Заклучена
  • Истечен
  • 8.000 ден.
  I3 9100f 3.6ghz Гаранцијата важи до 06.10.2022 (ДДсторе) Asus B360 Plus gaming ddr4 Гаранцијата важи до 26.09.2022(Нексио) Од плочата ке добиете...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  492
  • Заклучена
  • Истечен
  • 10.000 ден.
  M-Board:Gigabyte H81-DS2 Lga 1150 Cpu:I5 4590 3.30ghz Gpu:Gigabite Rx 460 2gb windforce (со биос од 560ка функционира без проблем) Ram:8gb ddr3...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  193
  На врв Дно