Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Zeddomazed

 • Заклучена
 • Истечен
 • 1 ден.
се продаваат: iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue Neverlock со battery health 88% и преостаната AppleCare+ гаранција. Телефонот има ситни...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  790
  • Заклучена
  • Истечен
  • 12.000 ден.
  Се продава кратко употребуван Apple Watch Series 5 44mm црна боја. Саатот е во одлична козметичка и функционална состојба, истиот има Battery...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  253
  • Заклучена
  • Истечен
  • 22.500 ден.
  Се продава графичка Asus 3070 TUF. Картицата е земена од Пане, без гаранција, ја продавам за да се подновам :). Underclocked, ја немам видено да...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  527
  • Заклучена
  • Истечен
  • 9.999 ден.
  Се продава одлично сочуван Garmin Fenix 3 HR со сафирно стакло. Саат е е донесен од UK и е употребуван околу година дена.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  2.102
  • Заклучена
  • Истечен
  • 99 ден.
  Се продаваат одлично сочувани Гармин Форранер 45 black и 45S white. Часовниците се донесени од Англија и се потполно функционални, тестирани...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  683
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1 €
  Се продаваат два Ајфона 14 Про Макс со интернационална гаранција 1 година од датум на активирање. Едниот е со 128гб другиот 256гб, и двата се...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  1.000
  На врв Дно