Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од XGeorge27

 • Заклучена
 • Проценка
Се продава напојувањето со дефект - SATA кабелот е дефект барем при тест кај мене ми има изгорено 2 хард диска а напојувањето е купено и така ми...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  109
  • Заклучена
  • Истечен
  Здраво дечки , купувам лаптоп за десктоп функции интернет за гледање филмчиња нешто што ќе може интернет да тера до кај 5000 -6000 денари фала ви...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  226
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.000 ден.
  Продадено Intel G4560 KabyLake
  Продавам процесор Intel G4560 KabyLake Пишете на Вибер или барајте 077 / 409 / 939
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  243
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.500 ден.
  Се продават во пакет или посебно , солидно сочувани инфо 077/409/939
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  290
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.650 ден.
  Се продава Hyperx Furry - Инфо 077/409/939
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  232
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.500 ден.
  Процесорот доаѓа со оргинална кутија и кулер Ryzen 3 2200g Инфо - 070-806-468
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  604
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.800 ден.
  Процесорот се продава поради нов Upgrade повеќе инфо 077 409 939
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  147
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1 ден.
  Купувам матична со DDR4 и Сокет 1151
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  115
  На врв Дно