Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од xbl9k

 • Заклучена
 • Истечен
 • 280 €
Продадено Iphone 11 pro max
Здраво, Продавам iphone 11 Pro Max. Прилично зачуван користен со маска и стаклена фолија. Напомена : Скршена е заштитната стаклена фолија на...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  128
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво, Продавам не користен дисплеј за лаптоп. Накратко дисплејот случајно заврши во мои раце, немам информации колку пари е платен и за каков...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  183
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво ги продавам следниве паметни часовници, Apple Watch SE2 & Huawei Watch GT2. Apple watch е користен нецели 3 месеци. Двата часовници се во...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  311
  • Заклучена
  • Истечен
  Здраво, Купувам расипана матична со исправен графички чип или само чипот. Имам порачано од али експрес но за секој случај да не има некој за...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  263
  • Заклучена
  • Истечен
  Здраво, купувам монитор, треба да има хдми влез другото не е битно.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  347
  • Заклучена
  • Истечен
  • 21.000 ден.
  Здраво, Продавам iphone 11 pro, во супер состојба, користен со маска и стаклена фолија цело време. Никогаш не е сервисиран ни отваран. Меморија...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  337
  • Заклучена
  • Истечен
  Здраво, купувам rx 580 8gb, ryzen 2600/3600 и компатибилна матична. Предност цена.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  227
  • Заклучена
  • Истечен
  Здраво, ми треба рутер, доколку има некој да понуди или препорака за поасолен рутер е добредојдена. Ви благодарам.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  287
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.000 ден.
  Продадено Iphone 8 plus red product
  Продавам Iphone 8 plus red product. Ништо никогаш не е менувано на телефонот, се си функционира. Battery health : 77% Следува телефонот со 3...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  283
  • Заклучена
  • Истечен
  • 695 €
  Продадено Iphone 13 Pro 256gb
  Продавам Iphone 13 Pro 256gb Storage 87% Battery Health
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  313
  • Заклучена
  • Истечен
  • 670 €
  Продадено Iphone 13 pro 128gb
  Продавам Iphone 13 Pro 128GB Storage 95% Battery Health 1 Месец преостаната интернационална гаранција.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  326
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво, Се продаваат следниве лаптопи, би ве замолил за проценка : 1. Dell Inspiron 3567 CPU : i3 - 7130U RAM : 8GB ddr4 SSD : 128gb m2...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  664
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво, Барам проценка на овие два телефони, после проценка може на продажба. Iphone 12 pro max Донесен од германија, комплет со кутија и...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  384
  • Заклучена
  • Истечен
  • 13.000 ден.
  Здраво, Ми треба проценка за телефонов, неотпакуван, земен од а1 со користење на буџет, така да треба да работи со сите сим картички. RAM: 6Gb...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  365
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво, Се продаваат следните делови: AMD ryzen 5 3200g - 2000 денари 2x8 gb ddr4 2666mhz ram - 1800 денари Cpu : i5 2500K mb: Asus PBZ77-V LX2...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  381
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Продадено Low-end desktop
  Здраво, барам проценка на следнава конфигурација: Cpu : i5 2500K mb: Asus PBZ77-V LX2 ram: 2x8gb 1600mhz ssd: 120gb gpu: rx580 sapphire 4gb...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  418
  • Заклучена
  • Истечен
  • 220 €
  Продадено Iphone XS - без true tone
  Здраво дечки, продавам iphone xs. Телефонот има 64gb storage, face id си работи, има 78% battery health и е во бела боја. Кутија немам. Повелете...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  257
  • Заклучена
  • Истечен
  Здраво, Купувам напојување 500-600w, 2х8 gb ddr4 3200mhz рам меморија, и графичка 1660 супер или слично.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  265
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво ми треба проценка на следните лаптопи, после проценка ќе одат на продажба. 1. Lenovo B50-70 cpu: i3 4030U ram : 8 gb ddr3l ssd ...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  2.829
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво, Ми треба проценка на следната конфигурација: процесор: i7-5820K 6core 12 threads кулер: Xigmatek windpower WP1264 со artic fan 120mm...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  281
  На врв Дно