Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од wolverine

 • Заклучена
 • 90 €
Се продава серверско куќиште Inter-Tech 3U-30240. Куќиштето е ново и некористено до сега, доаѓа во оргиналниот пакет со сите додатоци. Куќиштето...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  195
  • Заклучена
  • Истечен
  • 8.400 ден.
  Имам нова залиха од Mikrotik hAP AC2. Моментално имам x3 од нив. Цена: 2800 денари парче. Повеќе инфо во инбокс. Попуст ако се земат сите три...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  205
  • Заклучена
  • Истечен
  • 260 €
  Продавам неколку парчиња Микротик рутери купени во EU. 3 x Mikrotik hAP AC2 - 60 еур 1 x Mikrotik hAP AC3 - 80 еур Рутерчињата се нови и...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  183
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Ми треба проценка за меморииве. Едниот модул покажува грешки во Memtest86 и знаеше да направи Blue Screen понекогаш.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  285
  На врв Дно