• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од wolverine

 • Проценка
Ми треба проценка за меморииве. Едниот модул покажува грешки во Memtest86 и знаеше да направи Blue Screen понекогаш.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  78
  На врв Дно