Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од vikomkd

 • 13.000 ден.
Продавам Logitech G29 заедно со shifter, воланот е купен Декември 2021 од Галерија. Исклучиво користен во домашни услови. Има минимални знаци на...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  110
  Како што гласи насловот купувам графичка до 25к сеедно дали Nvidia или AMD понуди во ПП :)
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  99
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво, ако може проценка на следниве делови па ако одговара ќе одат на продажба. Intel Core i5 9400f+DeepCool Gammaxx 300b RED G.Skill 2x8GB...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  254
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Ако може проценка на деловите од насловот. Станува збор за оваа графичка DUAL-GTX1070-O8G|Graphics Cards|ASUS Global И ова напојување ENIGMA 650W...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  458
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво дечки, ми треба проценка за следниве два лаптопи, па ако одговара одат на продажба. 1. Lenovo ThinkPad P17 G1 Processor 1x Intel Core...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  330
  На врв Дно