Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од VerGer

 • Заклучена
 • 3.800 ден.
Поради замена, се продава пред-појачало/појачало за слушалки Topping L30 (заменета единица, со сериски број со среден проблемот што го имаа...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  85
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.200 ден.
  Се продава глувчето од насловот, користено, без никакви козметички траги на него, со кутија и сите додатоци. Гаранција до Февруари 2024 во Анхоч...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  228
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.000 ден.
  Продадено рутер Xiaomi AX3200
  Се продава рутерот (Xiaomi AX3200), инаку рутерот е на openWRT (сменет му е фабричкиот Mi WiFi). https://openwrt.org/toh/xiaomi/ax3200 Го земав...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  260
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.800 ден.
  Поради замена, се продава пред-појачало/појачало за слушалки Topping L30 (заменета единица, со сериски со среден проблемот со заземјувањето)...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  265
  • Заклучена
  • Истечен
  • 18.000 ден.
  Се продава телефонот од насловот, користен 3 месеци, без гаранција. Сменет на Глобален EU ROM во комтрејд (оригинал беше на Глобален RU ROM)...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  181
  На врв Дно