Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Vektor666

 • Заклучена
 • Истечен
 • Проценка
Здраво, имам Ryzen 5650g со некористен stock кулер (со фабричка термалната паста), кој сакам да го заменам за нешто појако. Ве молам за проценка...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  211
  • Заклучена
  • Истечен
  • 9.000 ден.
  Продадено Asus Rog Strix 5700XT
  Поради апгрејд, продавам Asus Rog Strix 5700XT Летото сменето паста Arctic MX6. Флеширани најновите биос. Цена: 9000 денари. Без замени.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  438
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.000 ден.
  Продадено Gigabyte GTX 1070Ti Gaming 8G
  Продавам Gigabyte GTX 1070Ti Gaming 8G Користена само за гејминг, следува без кутија. Локација: Кавадарци, може да се тестира во секое време...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  319
  На врв Дно