Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Users

 • Заклучена
 • Истечен
Купувам пластична кутија за складирање на лаптоп со димензии 381.6 (W) x 253 (D) x 33.2 (H) mm (15.02 x 9.96 x 1.31 inches). Може да биде и малку...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  102
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам CPU од Intel Gen 10 со 4 или 6 јадра од i3 или i5. Да не е F верзија.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  119
  На врв Дно