Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од UnderMyRules

 • 15 ден.
1. MB Asus ROG B450-f Gaming 2 (Гаранција до 2025 ноември месец) + ryzen 5 5600 (штотуку истечена гаранција, користен 1 година) + Cooler Deepcool...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  343
  • Заклучена
  • Истечен
  • 10.000 ден.
  Се продава оваа преубава Assasins's Creed колекција за PS4/PS5! 10,000ден Од мене добивате гратис Cyberpunk 2077 PS4 нова(неотпакувана) и Pes 2018...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  302
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.000 ден.
  Се продава гејмерски монитор Monitor BenQ 24" XL2411 144hz во бекспрекорна состојба, со него доага i DVI-Dual link кабел(за 144hz) и кабел за...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  234
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам графичка карта од рангот на 3060/3060ti/rx6600/rx6600xt, немора да значи дека мора од тие но од прилика тој ранг. Буџетот ми е 15-20к...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  264
  На врв Дно