Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од undergrounde

 • Заклучена
 • Истечен
 • Проценка
Часовникот е нов, во кутија неотпакован, црна боја. Купен е од Анхоч ама ја немам гаранцијата. Може замена за звучници, мобилен
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  384
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Ќе ве молам за проценка на ресиверот од насловот Ресиверот е нов, 10-15 минути е само сетиран во салон и вратен во кутија. Купени се два исти...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  233
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Kingston HyperX Predator RGB DDR4 CL16 3200MHz 2x(2x8gb) HX432C16PB3AK2/16 Воопшто не се користени, седат во фиока можеби 2 години, би требало да...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  374
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Часовникот е нов, воопшто не е ставен на рака, гаранција има 24 месеци од My Time
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  404
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Amazfit band 5, 2 парчиња, црна боја, нови, неупотребени Едниот е без кутија
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  775
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  1. Pro100 ( за дизајн на мебел )најновата верзија на Македонски јазик, комплет со сите плагини и платена библиотека Corwin 2. DEAC програм на...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  700
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Samsung Note 20 ultra 5G Mystic Bronze 12gb/256gb Exynos Телефонот е во одлична состојба, од прв ден е во футрола и заштитна фолија Моментално е...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  339
  • Заклучена
  • Истечен
  Поради дебели ѕидови на работа имаме многу слаб сигнал на мобилните, обично 1 црта. Само што ќе излезам пред врата сигналот е добар. Има ли...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  224
  На врв Дно