Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Trolldor

 • 100 €
Brand Acer V277 Maximum resolution 1920x1080 Screen size 27 inches Panel type IPS Refresh rate 75 Hz Aspect ratio 16:9 Panel design Flat Со...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  134
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.000 ден.
  Се продава усб микрофон Blue Yeti nano со 2 држажи за биро. Оригиналниот плус boom arm сталак. Се продава само комплет - 4000 ден фиксно
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  177
  • Заклучена
  • Истечен
  • 14.500 ден.
  Продадено Logitech G29 + Shifter
  Се продава одлично сочуван волан Logitech G29 и мењач Кај мене е нешто повеќе од 7 месеци од кои последните 2 месеци е вклучен само 2 пати поради...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  205
  • Заклучена
  • Истечен
  • 26.000 ден.
  Се продава половна гејминг конфигурација: MB: Gigabyte B40m-ds3h CPU: Ryzen 5 2600 + stock cooler RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB(2x8GB)...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  177
  На врв Дно