Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од toshex

Ми требаат мали звучници за на грамофон. Грамофонот е SONY PS-LX310BT, има и блутут ама би сакал да се со жица поврзани. Имав GENIUS звучници ама...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  84
  • Заклучена
  • Истечен
  Ми треба пред се GoPro Handler дршка за GoPro која плови во вода: Ако некој продава нека ме контактира во ПП со цена. Исто така ми треба и...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  224
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам оригинални игрици/кертриџи/касети/дискети за Nintendo NES, Super Nintendo SNES, Nintendo 64, Nintendo GameCube, Sega Master, Sega...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  412
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам ретро игрици, понутеде во ПП.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  99
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам свич игра Марио Одисеј. Ја неам уште играно а е фалена па затоа. Стрикно физичка копија со се кутија/опаковка. Понуди во ПП.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  142
  • Заклучена
  • Истечен
  Дечки ај препорака за од каде да најдам и какви DisplayPort кабли ми требаат за daisy chain да направам на двата монитори кои ги купив неодамна од...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  1.073
  • Заклучена
  • Истечен
  • 9.000 ден.
  Се продава AMD Ryzen 7 3700X BOX без гаранција (купен од Нексио, гаранцијата е истечена на 23.10.2022). Се продава поради upgrade на 5900X...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  544
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.000 ден.
  Се продава AMD Ryzen 5 3600 BOX со гаранција во Нексио до 18.03.2023. Се продава поради upgrade на 5900X. Процесорот доаѓа исчистен од термална...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  563
  • Заклучена
  • Истечен
  Барам стар модел на напојување по можност добар производител и зачувано, или уште подобро new old stock ако некој има конекции со некоја стара...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  1.274
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.200 ден.
  Се продава поради купување на ново куќиште. Моделот е црна боја со црни акценти. Слики (кликнете на сликите прикачени во огласот за поголема...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  486
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам CRT видео монитори и CRT компјутерски монитори и тоа следните варијанти: 1. Видеопродукциски и видео монитори за надзор, PVM/BVM модели...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  382
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Поради upgrade на графички картички имам вишок графичка STRIX 1060 6GB од ASUS за која би сакал да чујам проценки. Картицата е многу малку...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  310
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  EDIT: Се повлекува од продажба. Поради upgrade на графички картички имам вишок графичка 2060 SUPER од Gigabyte за која би сакал да чујам...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  387
  • Заклучена
  • Истечен
  Ми требаат каблиња. Ако некој има за евтино да не утепам саати да ги правам. Понуди ПП.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  473
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам матична за Туалатин пентиум 3 процесор. Примарен критериум - да биде добро зачувана и исправна. Чипсети кои поддржуваат Туалатин се...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  133
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам ретро игрици и играчки конзоли. Воден од хобито, целта е да овие постари електроники најдат нов дом и да бидат користени и одржувани во...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  212
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам CRT видео монитори и CRT компјутерски монитори и тоа следните варијанти: 1. Видеопродукциски и видео монитори за надзор, PVM/BVM модели...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  370
  На врв Дно