Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Tose1991

 • 26.000 ден.
1.Продавам Samsung s21 ultra 12GB Рам / 128GB Меморија дуал сим во беспрекорна состојба како нов, функционира одлично,без ниту една грепка на...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  246
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.500 ден.
  1.Продавам бежични слушалки Sony wf-1000xm3 со Noise Canceling и Google Assistant.Слушалките се користени неколку месеци полнети 6-7 пати...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  330
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.300 ден.
  1.Продавам рам меморија Adata XPG SPECTRIX D80 DDR4 8GB 3600MHZ RGB Liquid Cooling. Рамот е користен 1 месец,доаѓа со 5 години македонска...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  270
  • Заклучена
  • Истечен
  • 23.500 ден.
  Продавам Samsung Galaxy S20 Plus 5G Black Snapdragon 12Gb ram 128Gb memory Телефонот работи на сите мрежи Се работи за најаката верзија на овој...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  266
  • Заклучена
  • Истечен
  • 19.000 ден.
  Продавам графичка карта RX 6600XT XFX SWFT 210 Speedster 8GB GDDR6 користена 4 месеци за Gaming.Графичката е во одлична состојба без никакви...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  367
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.500 ден.
  Продавам многу малку користен bluetooth звучник sony xb43. 2 BASS i 2 TWITTER i 2 PASSIVE звучници. Водоотпорен,.се полни на usb-c, батеријата...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  250
  • Заклучена
  • Истечен
  • 21.500 ден.
  Продавам графичка карта rx 6600 xfx speedster swift 210 користена за gaming еден месец.На графичката сеуште стојат фабричките фолии,не се...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  979
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.000 ден.
  Продавам оргинален Sony srs xb41 bluetooth звучник Звучникот има многу квалитетен звук и одличен моќен бас и е многу гласен, малку погласен од...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  444
  На врв Дно