Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Torte Mobile

 • Заклучена
 • Истечен
 • 31.000 ден.
Isto kako nov so 40km pominato So orginalniot polnac Dostapen e na lager samo vo setec po 41.000 den Se prodava za 31.000 den
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  487
  • Заклучена
  • Истечен
  • 13.000 ден.
  Користен сочуван со една гребка на ќош (види фотоС) Фабричка фолија на екран и фабричката футрола Фабричкиот полнач 33 ватен и кабел Од 18к...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  318
  • Заклучена
  • Истечен
  • 15.000 ден.
  Samsung A52s 5G Black full 6+6 Ram -128GB меморија Со 20мес гаранција од телеком Кутија се фул Стаклена целосна од прв ден и футрола Исто...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  430
  На врв Дно