Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од The_Witch_Hunter

 • Заклучена
 • Истечен
 • 9.000 ден.
Се продава G-SYNC монитор ROG SWIFT PG278Q 27" 2K WQHD (2560 x 1440), 1ms, up to 144Hz, G-SYNC™ Цена 9000 MKD
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  905
  • Заклучена
  • Истечен
  • 15.375 ден.
  Се продава комплет процесор i7-5820K, плоча ASUS X99-S, 16GB 4*4 DDR4 рам и AIO Corsair H105 (без вентилатори). Цена 250 EUR, односно 15375 MKD...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  293
  • Заклучена
  • Истечен
  • 14.000 ден.
  Се продава AMD Ryzen™ 7 5800X со локална гаранција до 21/04/2024. Цена 250 EUR, односно 15375 MKD.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  271
  • Заклучена
  • Истечен
  • 43.000 ден.
  Се продава графичка карта Asus TUF GeForce RTX 3090 OC со преостаната локална гаранција до 08/09/2023. Цена 700 EUR, односно 43000 MKD.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  714
  • Заклучена
  • Истечен
  • 18.000 ден.
  Најверојатно ќе оди на продажба наскоро па ако може проценка на AMD Ryzen™ 7 5800X, користен околу 1 година со околу 2 години преостаната...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  1.401
  На врв Дно