Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Surreal

 • Заклучена
 • Истечен
 • 1.500 ден.
Подарувам монитор Philips LED 226V3LAB/00. Резолуцијата е 1920х1080. На екранот има само мала вдлабнатина, но пикселите во тој регион работат како...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  322
  • Заклучена
  • Истечен
  • 13.000 ден.
  Продавам Samsung Galaxy S10+ со 128GB ROM и 8GB RAM. Конкретниот модел е SM-G975F, а боја е WHITE OPS. Купен, користен и донесен од роднина во...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  232
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.000 ден.
  Продадено Xiaomi Redmi 8 3GB/32GB
  Продавам Xiaomi Redmi 8 32GB ROM и 3GB RAM. Купен е на 13.12.2019. Гаранцијата е истечена. Не е заклучен и работи на сите мрежи. Мала трага на...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  129
  • Заклучена
  • Истечен
  • 8.000 ден.
  Продадено iPhone 8 Space Gray 256GB
  Продавам iPhone 8 Space Gray 256GB ROM, 2GB RAM (A1863 модел за Австралиски и Амерички пазар). Купен, користен и донесен од роднина во Австралија...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  162
  • Заклучена
  • Истечен
  • 10.000 ден.
  Продадено iPhone X Space Gray 64GB
  Продавам iPhone X Space Gray 64GB ROM, 3GB RAM (A1865 модел за Австралиски и Амерички пазар). Купен, користен и донесен од роднина во Австралија...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  207
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.000 ден.
  Се продава HDD 2.5" 2TB Seagate BarraCuda SATA3 5400rpm 128MB 7mm заедно со HDD Caddy за лаптоп. Хард дискот е купен е на 4 Август 2022 од Анхоч и...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  541
  На врв Дно