Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Steam.

 • Заклучена
 • Истечен
 • 4.000 ден.
Се продаваат 2 комада од насловот, вклучени за проба дали се исправни и толку е од нив. Требаше да се истоварат со цела 10та ген конф, но не...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  237
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.000 ден.
  Се продава горенаведеното SSD, скроз ново, упалено сега колку за ss од crystaldiskinfo. Требаше да оди во build, не бидна. Цена - 5000 ден.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  563
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.500 ден.
  Се продава мониторот од насловот ради преоѓање на 1440п. Мониторот е земен лето 2020, и е во одлична состојба. Цена - 7500
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  1.116
  • Заклучена
  • Истечен
  • 11.000 ден.
  Продадено Logitech G920 Driving Force
  Се продава воланот од насловот, земен негде лето 2020, со истечена гаранција од Анхоч. Има мали траги на користење кои се приметуваат на сликите...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  579
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  Таблетот е купен на 07.10, стигнаа нови stylusи и се пензионира овој предвремено. Цената е 2000, со гаранција 1 година од датум на купување.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  532
  • Заклучена
  • Истечен
  • 27.000 ден.
  i5 10400F - гаранција до 16.04.2024 CoolerMaster Hyper 212 RGB Black Edition - гаранција до 21.08.2024 ASUS B460M-K - гаранција до 16.04.2024...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  219
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.000 ден.
  Одат комплет. Имаат кутии, и интелот со сток кулерот, ама без паста на него, беше употребен додека не се зема друг кулер. Цена 5000 денари.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  191
  На врв Дно