Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од stavrov69

 • Заклучена
 • Истечен
 • Проценка
Здраво, ако може проценка за рутерот, користен е 3 години. Има одлична WiFi покриеност. Заменет е заради надградба.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  143
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Ако може проценка на рутерот. Рутерот е нов само отворен и испробан, купен од Сетек со гаранција од 2 години.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  503
  На врв Дно