Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од StalkeR

 • 3.000 ден.
Се продава матичната од наслов. Со искривени пинови од сокетот. Доколку има некој желба и мисли дека ке ги среди, бујрум. :) Нова е 8К, ја...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Неисправен - за делови
  Прегледи
  233
  • 24.500 ден.
  Одлично сочуван, сеуште со фабричката фолија на горната пластика. Користен за фото/видео едит и по некоја партија Дота. Променета паста и падови...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  163
  • 500 ден.
  Одлична состојба, 5W полнење. Оди со Anker кабел micro usb.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  137
  • Заклучена
  • 2.800 ден.
  Продадено NZXT Kraken X62 280mm
  Исправна состојба, истечена гаранција. Цена: 2.800 денари.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  226
  • 7.000 ден.
  Купен од Computer Universe во Април 2023, користен 6,7 месеци. Точен модел: cmt32gx5m2b5600c36w Гаранцијата е од CU, но еве нека биде пишан како...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  329
  • Заклучена
  • Истечен
  Понудете кулери ако му се наоѓаат на некој.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  132
  • Заклучена
  • Истечен
  • 600 ден.
  Продавам РАМ мемории. Знам дека 70% сигурно се исправни, но немам плоча да тестирам. Доколку најдам ке потврдам. 5xDDR 512MB - 300 денари 2xDDR2...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  103
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.500 ден.
  Матична, цпу и 4GB РАМ. Извадени од риг, исправни.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  222
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.500 ден.
  Продадено Kingston 16GB DDR4 2666MHz
  Извадена од конфигурација, исправна. Модел: KF426C16BB/16
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  215
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.200 ден.
  Продадено Asus VP247HAE
  Добро сочуван, без мртви пиксели, НО не му работи ХДМИ излезот. Го добивате со кабел за струја. Цена, фиксна: 1.200 денари.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  240
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.000 ден.
  Продадено NZXT H510i RGB White
  Одлично сочувано, како ново. Состојба 9.7/10. Со фабричките 2 кулери и гратис стикер за +10фпс.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  242
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам A-RGB хабче за 4/6 кулери. Понудете овде или ПП.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  140
  • Заклучена
  • Истечен
  • 800 ден.
  На продажба две плочки по 4ГБ извадени од лаптоп.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  149
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.800 ден.
  Продадено LC Power 1650W
  Копано, во добра состојба. Не е отворано. Цена фиксна: 5.000 денари.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  199
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.000 ден.
  Продадено Asus Dual RX5500XT 08G
  Копана, променета паста. Кулери и падови во добра состојба.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  507
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.200 ден.
  Продадено Asus TUF RX 5700XT OC 8GB
  Две графички на продажба. Копани, променета паста, падови и кулери во солидна состојба. Цена, фиксна: 7,200 денари карта.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  356
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.200 ден.
  Gigabyte H61 4GB DDR3 500GB HDD Matrix 700W DVD RW MS куќиште. Добро сочуван, исчистен и инсталиран Windows 7.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  203
  • Заклучена
  • Истечен
  • 11.500 ден.
  Продадено AOC CQ27G2U 2K 144Hz
  Купен на Април 2021, има 3 години гаранција. Состојба: 9.8/10. Комплет кутија и се што дојде со него. Може проба на лице место или по карго со...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  453
  • Заклучена
  • Истечен
  • 18.000 ден.
  Продадено Samsung A54 нов од А1
  Доколку некој сака да си избере боја: White, Green, Black од А1 нов неотпакуван. Верзија 8/128GB.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  341
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.500 ден.
  На продажба добро сочуван пц, исчистен со променета паста на гпу и цпу. Asus H110M D Intel i3 7100 Kingston 8GB AData 120GB SSD Asus Cerberus...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  125
  На врв Дно