Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од SpiritBond

 • 23.000 ден.
Се продава горенаведениот стол. Го имам отприлика една година али не е користен повеќе од 4-5 месеци, нема никакви знаци на користење, седи во...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  353
  • Заклучена
  • Истечен
  • 30.000 ден.
  Како што гласи насловот го продавам горенаведениот монитор. Користен во домашни услови во непушачка просторија. Како вчера отпакуван, без никакви...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  373
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво, заинтересиран сум да го продадам горенаведениот лаптоп доколку ми одговара цената, такашто се моли прво за проценка. Состојбата му е како...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  786
  • Заклучена
  • Истечен
  • 8.499 ден.
  Скоро неупотребувани, без знаци на користење, ѓи добивате хируршки исчистени со алкохол. Фул пакување со сите додатоци.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  827
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво, ако може проценка на црн iPhone 11 64 gb купен почеток на 2020. Козметички е зачуван максимално освен со една точка на рамката(види...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  456
  • Заклучена
  • Истечен
  • 350 €
  Продавам перфектно сочуван iPad Air 2019 10.5 64 GB Space Gray користен со заштитно стакло и маска од прв ден, заедно со Apple Pencil, без...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  300
  На врв Дно