Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Sparkplug folf

 • Заклучена
 • Истечен
 • 1 ден.
Добар ден, го менувам хардверот од овој оглас за: 1. Usb 4G modem + sd card slot (Windows 10 support) 2. Lan карти a/b/g/n half height/full height...
 • Истекува
  Тип
  Менувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  695
  • Заклучена
  • Истечен
  • 100 ден.
  Добар ден, се продава голем асортиман на ИТ опрема за која немам никаква намена и само ми стои. Се надевам дека ќе биде максимално искористена кај...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  1.158
  На врв Дно