Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Spamalot

 • Заклучена
 • Истечен
 • 4.800 ден.
Продавам нов никогаш неупотребен AMD Ryzen 5 3600. Локална гаранција нема, донесен од странство. Може да се проба на ваша матична/конфигурација...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  190
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.000 ден.
  Продавам Corsair Dominator 8GB ddr3 Dual Chanel kit (2x4) 2133Mhz 1.5v Memory Kit with DHX Pro Connector and XMP 1.3 profile. Цена 3000 Мкд за...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  878
  • Заклучена
  • Истечен
  • 800 ден.
  Продавам 2 парчина ддр3 рам меморија за десктоп компјутер, 4GB, 1333Mhz Цена за едно парче 800 ден.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  138
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.000 ден.
  Исправни, по 1000 мкд од парче.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  185
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  Продавам 4 парчиња ADATA 8GB DDR3 Low Voltage 1.35v Gaming series CL9 2000 Мкд парче
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  151
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.500 ден.
  Продавам користен Apple 60W MagSafe 1 полнач, во одлична состојба.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  264
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.000 ден.
  Продавам нов некористен Apple 45W MagSafe 1 полнач
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  257
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Продадено MacBook Air 13.3 inch, Mid 2011
  Здраво дечки, Се продава лаптопов од насловот. Немам оформено цена во моментов, слободно понуди во ПП, или проценки. Во исправна состојба е, со...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  730
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво Дечки, Прво ми треба проценка на iPhone 8 64GB, па потоа ваљда и ќе иде на продажба. Телефонот физички е во беспрекорна состојба и не е...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  940
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.000 ден.
  Продадено Продавам i7-2600
  Продавам процесор i7-2600, во исправна состојба. Цена 3300 ден.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  152
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.800 ден.
  Продавам процесор i5-3570K, во исправна состојба. Цена 2800 ден.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  338
  На врв Дно