Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од sostius

 • Заклучена
 • Истечен
 • 18.000 ден.
Продавам графичка карта RTX 3060ti MSI Ventus 2x 8G. Во комплет пакување. Има локална гаранција до август 2023. Картата е добиена како заменска...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  272
  • Заклучена
  • Истечен
  • 16.000 ден.
  Продавам процесор Intel i5 13600KF (boxed), нов, неотпакуван. 16 800 мкд. Стигнат денес 05.06.2023 по грешка од computeruniverse (порачката беше...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  209
  • Заклучена
  • Истечен
  • 16.000 ден.
  Барам проценка на процесор Ryzen 7, 2700x, купен 2019 од Нексио. Доаѓа до сток кулер. Гаранцијата е ваљда помината. Може и комбинација со плоча...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  209
  • Заклучена
  • Истечен
  • 49.000 ден.
  Продавам Pixel 7 Pro, 128gb, 12gb RAM, Obsidian Black. Kористен две недели, купен од Швајцарија. Комплет пакување, како нов. Контакт 078-309-109...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  611
  На врв Дно