Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од skullmonkey

 • Проценка
FIFA 23 (PS5) Mafia Trilogy Middle Earth: Shadow of Mordor Monster Energy Supercross 2 The Outer Worlds Tunic ПРОЦЕНКИ
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  77
  • 2.500 ден.
  2TB Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 екстерен хард диск Нема лоши сектори и работи беспрекорно. Цена: 2500 денари.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  68
  • Заклучена
  • Истечен
  • 500 ден.
  На продажба: Assassin's Creed Odyssey + Origins - 1000 ден. Assassin's Creed Valhalla - 800 ден. Days Gone - 800 ден. (продадено) Death...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  170
  • Заклучена
  • Истечен
  • 10.000 ден.
  Оригинален DualShock контролер 500GB внатрешен диск Сите фабрички кабли и кутија. Фирмверот е 11.00, може да се џејлбрејкува. Не е играна...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  242
  • Заклучена
  • Истечен
  • 11.590 ден.
  Користени се помалку од 2 часа за тестирање со PlayStation Portal. Купени од Галерија за рецензија. Гаранција 24 месеци (до 27.3.2026). Цена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  108
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.300 ден.
  Продавам користени, зачувани Rapsberry Pi 2ки и 3ки. Raspberry Pi 2, Model B v1.1, 2014 : цена 1200 денари Raspberry Pi 3, Model B или B+ : цена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  348
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.300 ден.
  Продавам PRO X Superlight 2 Wireless Gaming Mouse користен ретко (пошто не играм на PC) еден месец. Црна боја. Купен е на 22.1.2024. Минимални...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  409
  • Заклучена
  • Истечен
  • 560 €
  Конфигурацијата: i7-8750H, 16 GB RAM, 256 Nvme, 1T HDD, GeForce GTX 1070, 1920p на 144 Hz. Одлично сочуван со минимални знаци на користење...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  393
  • Заклучена
  • Истечен
  • 950 €
  Продавам 5" FPV дрон со многу дополнителна опрема (нова и користена). Дронот е погоден за почетници кои кога ќе посакаат можат да го преработат во...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  530
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.000 ден.
  Продавам: Две 2x16GB DDR5 4800MHz SODIMM (две плочки рам за лаптоп) Samsung M425R2GA3BB0-CQKOL Не се користени, заменети се пред да се вклучи...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  291
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.300 ден.
  PC 1 CPU: i3-3240 CPU @ 3.40GHz, Ivy Bridge, 1155 LGA RAM: 8GB DDR3 1333MHz MB: MSI H61M-P31/W8 PSU: Power Box ATX-700W SSD: 120GB Mushkin Chronos...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  457
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам процесор Intel Core i7-2600 (Sandy Bridge) за инсталација во Lenovo ThinkCentre M81. Претпочитам од Скопје.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  426
  • Заклучена
  • Истечен
  • 14.000 ден.
  Продавам користен Synology DiskStation DS414 (за 4 дискови). Беспрекорно работи, користен во домашни услови. Нема гаранција. Marvell Armada 370...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  384
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.300 ден.
  Продавам НОВ Logitech MX Master 3S Wireless маус. Користен е 3 дена. Доаѓа со 24 месеци гаранција. Го продавам зашто не ми одговара на рака...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  388
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1 ден.
  Продавам повеќе 4TB, 3TB, 2ТB, 1TB, 500GB и 320GB, 2.5 и 3.5 инчни дискови Цените се по диск. = 2.5 инчни дискови = 80GB - Hitachi -...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  544
  • Заклучена
  • Истечен
  • 22.000 ден.
  Продавам Synology DS 218+ со оригинален адаптер и додатоците кои доаѓаат со него - 2 х 4TB WD Red PLUS (WD40EFZX) дискови. Interface Types: SATA...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  389
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.000 ден.
  Рамот сеуште подлежи под гаранција. Цена: 2.700 денари.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  864
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  СИТЕ ЦЕНИ ОДАТ 150 денари подоле од напишаните! Сите дискови се исправни. Цените се по диск, освен кај VelociRaptor. На продажба се следниве...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  961
  • Заклучена
  • Истечен
  • 13.500 ден.
  Продавам НОВ, неотпакуван, 28" монитор BenQ EL2870U 4K UHD, 1ms, 2xHDMI, DP, Speakers, FreeSync - Има овдешна гаранција 36 месеци
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  581
  На врв Дно