Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од shooter

 • Заклучена
 • Истечен
Купено RAM DDR4 2x8gb Kit
Купувам кит 2х8gb DDR4. Понуди може тука и пп.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  190
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам матична плоча сокет 1151, да подржува 7ма генерација процесор (и3-7100). Да има хдми или ДП порт. Понуди овде или пп. Поздрав
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  233
  • Заклучена
  • Истечен
  • 16.000 ден.
  Продадено Monitor Lenovo P27q-20
  Мониторот е некористен, отворен е само да се види што содржи пакувањето и вклучен е да се испита дали работи и да не има мртви пиксели. Доаѓа...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  305
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.000 ден.
  Здраво, Продавам постар компјутер + монитор Компјутер: CPU: AMD Athlon 64 X2 5200+ 2.7 Ghz MB: Biostar A780LB Socket AM2+ RAM: 4GB DDR2 800Mhz...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  314
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.500 ден.
  Здраво, Продавам повеќе дискови... 1. Kingston KC2500 NVMe PCIe SSD 1TB - 2броја https://www.kingston.com/datasheets/kc2500_prelim_us.pdf...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  1.231
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.000 ден.
  Куќиштето е ново, некористено, отворено е само да се види дали е се во ред и дали содржи се шо иде со него. Донесено е од странство, нема...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  246
  • Заклучена
  • Истечен
  • 17.000 ден.
  Мониторот е некористен, отворен е само да се види што содржи пакувањето и вклучен е да се испита дали работи и да не има мртви пиксели. Доаѓа...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  225
  На врв Дно