Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Serko

 • Проценка
Здраво, како што пишав во насловот, нудам Ryzen 5800X3D во замена за Ryzen 5950X. Процесорот нема никаква мана, го менувам бидејќи ми треба...
 • Истекува
  Тип
  Менувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  131
  • Заклучена
  • Истечен
  • 10 €
  Продавам Redragon K552 KUMARA RGB користена 3 ипол години купена 2500 денари од Галерија. Цената на тастатурата е ниска и оди по таа цена бидејќи...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  297
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.000 ден.
  Se prodavaat dva nzxt f120q beli fanovi izvadeni od nzxt h5 flow case. Koristeni 4-5 meseci vo perfektna sostojba. 500 denari parce.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  382
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.000 ден.
  Продавам микрофон Razer Seiren X USB и камера Logitech C920 во перфектна состојба скоро некористени воопшто. Купени се во 2019, гаранцијата им е...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  398
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  Продадено Deepcool Gammaxx L120 V2 RGB
  Се продава водено ладење Deepcool Gammaxx L120 V2 како на сликава компатибилно за сите сокети и матични, во одлична состојба со сите додатоци...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  315
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.500 ден.
  Се продава AMD Ryzen 5 3600 во перфектна состојба заедно со кулер и кутија. Процесорот е сеуште под гаранција, купен од Анхоч. Кулерот не е...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  746
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.500 ден.
  Продавам ASUS TUF GTX 1650 4 GB користена за видео едитинг во одлична состојба, сменета паста на време и добри кулери. Кутија немам бидејќи "мајка...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  490
  • Заклучена
  • Истечен
  Барам комбо како што е наведено во насловот, ми треба АМД систем по можност R5 3600 или R5 2600X, B450/B550 матична со 8гб или 16гб рам, понудете...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  287
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.500 ден.
  Се продава i5 4570s 2.90Ghz купен во 2014 користен за гејминг обично за CSGO. Процесорот не е оверклокан досега и е во одлична состојба со...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  556
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  Се продава рам 2x4GB 2800 MHz како на сликата, рамот е во одлична состојба, може да се направи memory test во секое време. Рамот е од...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  368
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Менувам процесор AMD Ryzen 5 3600 и лаптоп Dell Inspiron 15 3000 series 33308/sdppi/2014 за понов процесор - AMD Ryzen 5 5600X. Процесорот е...
 • Истекува
  Тип
  Менувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  458
  • Заклучена
  • Истечен
  Kupuvam RX 580 4gb , ponudete.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  488
  На врв Дно