Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од sasemkd

 • Заклучена
 • Истечен
 • 1.500 ден.
I5 6500--1500 den 32pcs серверски рам-топтан 7000 ден
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  201
  • Заклучена
  • Истечен
  • 10.000 ден.
  Продадено Ram memorii ddr3 4gb/1600mhz
  50 pcs-----10000 den
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  190
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1 ден.
  i5 6500 ----2500 den i5 7500----3000 den i5 8500---6000 den i5 9500---7000 den i7 6700--- 6000 den i5 4590--2000 den
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  451
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  32 pcs 8 gb ddr3 zaedno so 4 procesora--20000 den 32 pcs 16gb ddr3 so 4 procesora- 35000 den
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  449
  • Заклучена
  • Истечен
  • 15.000 ден.
  Dell latitude E5490 -15000 den. 8gen//8gb 14" (35.56 cm) display, 1920 x 1080 px Intel Core i5-8350U (8th Gen) Full HD LED Backlit IPS...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  527
  • Заклучена
  • Истечен
  • 55.000 ден.
  Dell Precision Mobile Workstation 7720 Manufacturer Refurbished Intel Core i7-7920HQ Processor (Quad Core, 3.1 to 4.1GHz)...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  607
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.000 ден.
  I7 4790--4000 den Core2 duo---500 den
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  404
  • Заклучена
  • Истечен
  • 18.000 ден.
  SSD M.2 2280 Gigabyte NVMe 256GB PCIe 3.0 x4 1700/1100 MB/s Processor. Processor. Intel Core i5 8350U 8gb ddr4 polnac baterija 72%
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  458
  На врв Дно